Yönetim Kurulu

Ceyhan SALDANLI

Yönetim Kurulu Başkanı

1954 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladı. 1975 yılında İ.T.Ü Elektrik Fakültesi’ni bitirdi. 1975 – 1980 yılları arasında kamu sektöründe çalıştı. Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Tümaş Mermer A.Ş.’nin kurucu ortaklarından olan Saldanlı, 1991 yılında Aydem A.Ş. ile enerji sektörüne adım attı. 1995’de, Bereket Enerji, 2002’de Bereket Jeotermal Enerji Üretim A.Ş.’nin kuruluşunda yer aldı. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir. Saldanlı, halen Elder Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmekte ve sektörle ilgili organizasyonlarda aktif olarak görev almaktadır. Özellikle teknoloji yoğun konulara ilgi duyan Ceyhan Saldanlı İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ali YAĞLI

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1952 yılında Denizli’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de yaptı. 1976 yılında İ.T.Ü. Elektrik Fakültesi’ni bitirdi. 1980 yılında, Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurdu. 1990 yılında, bir grup arkadaşıyla birlikte Özpak ve Birleşik Gıda’nın kurucu ortakları arasında yer aldı. Daha sonra enerji sektörüne adım atarak, Bereket Enerji’nin kuruluşunda ve Mayıs 2002’de Bereket Jeotermal Enerji Üretim A.Ş.’nin kuruluşunda yer aldı. Halen grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Özgür Erol

Yönetim Kurulu Üyesi

1978 yılında Denizli’de doğdu, İlk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladı. 2000 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni işletme bölümünü bitirdikten sonra,  Ankara Üniversitesi Banka ve Ticaret Hukuku Enstitüsünün Bankacılık programından mezun oldu. İş Hayatına Bereket Enerji Üretim A.Ş. de başlayan Özgür Erol 2001 yılından beri Şirketler Grubunda farklı görevlerde bulundu halen Bereket Enerji Üretim A.Ş. , Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Tümaş Mermer A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İş hayatının büyük bölümünde Grup firmalarının Proje Finansman işlemlerini yürütmüştür. Özgür Erol İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.