Elektrik Dağıtım

Adm ve Gdz Elektrik Dağıtım A.Ş.’leri Bereket Enerji Grubu’nun bir iştiraki olarak 2008 ve 2013 yıllarından bu yana Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa olmak üzere 5 ilde yaklaşık 5 milyon aboneye hizmet vermektedir.

Sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuş olan dağıtım kurumları, Türkiye’nin %10’nuna elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır.

Elektrik dağıtımı yapılan bölgenin 24 saat yaşayan bir sanayi ve turizm cenneti olması nedeniyle aydınlatma konusunda özel bir ciddiyetle çalışmaktadır. Bu nedenle hizmet alanı içinde yer alan bölgelere, kesintisiz enerji dağıtım hizmeti verme görevini olağanüstü bir gayretle sürdürmektedir.

Adm Elektrik Dağıtım

3 ilde, yaklaşık 2 milyon aboneye elektrik dağıtımı hizmedi sunan, Adm Elektrik Dağıtım şirketi, dağıtım sisteminin teknik ve ekonomik performansında büyük bir gelişme sağlamıştır. Faaliyet gösterdiği bölgede hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışma temposunu her gün biraz daha arttırarak yoluna devam etmektedir.

Gdz Elektrik Dağıtım

Gdz Elektrik Dağıtım A.Ş. İzmir, Manisa illerinde toplam 47 ilçede yaklaşık 3 milyon aboneye geçmişten bugüne süregelen kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla devam etmektedir. 2 ilde hizmetlerin en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için proje ve yatırım planlamalarını son teknolojiye göre yapan Gdz Elektrik Dağıtım, bu doğrultuda birçok yenileme çalışmasını sürdürmektedir.

Müşteri
Yıllık Deneyim
Türkiye'nin Elektrik Dağıtımı
Şehir