Perakende Elektrik Satış

16.800 GWh Elektrik Dağıtımı

4,9 Milyon Tüketici

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, 2008 yılında Aydın, Denizli, Muğla illerinde yaşayan 1,9 milyon müşterisine en avantajlı fiyatlarla, sürekli ve kaliteli elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur.

Aydem, 2013 yılında bünyesine İzmir ve Manisa illerinde hizmet veren Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ’yi katmış ve toplam müşteri sayısı yaklaşık 4,9 milyona ulaşmıştır. 

Aydem, görevli olduğu bölge ve tüm Türkiye’de serbest tüketicilere İkili Anlaşma, serbest olmayan tüketicilere ise Perakende Satış Sözleşmesi yolu ile elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Aydem’in Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 56 Müşteri İlişkileri Merkezi bulunmaktadır.

  • 1,9 Milyon Tüketici

  • 6.900 GWh Elektrik Dağıtımı

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, bir Aydem kuruluşu olarak 2013 yılında İzmir, Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur.

Tüketicilerin memnuniyetini gözeterek güçlü duruşu ile adil rekabet ortamında varlığını enerji piyasasına verim katarak sürdürmekte olan Gediz, serbest tüketicilere İkili Anlaşma, serbest olmayan tüketicilere ise Perakende Satış Sözleşmesi yolu ile elektrik enerjisi tedarik etmektedir. Gediz’in İzmir ve Manisa illerinde 86 Müşteri İlişkileri Merkezi bulunmaktadır.

  • 3 Milyon Tüketici

  • 9.900 GWh Elektrik Dağıtımı