Egenin Enerjisi ADM Elektrik Dağıtım 9 Yaşında

Egenin Enerjisi ADM Elektrik Dağıtım 9 Yaşında

Türkiye’nin elektrik dağıtım lisansına sahip ilk özel şirketi ADM Elektrik Dağıtım, yeniliğe ve gelişime açık tüketici odaklı hizmetleri ile geride bıraktığı 9. yılını kutluyor.   Aydın, Denizli ve Muğla illerine 15 Ağustos 2008’den bu yana kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlayan ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.  9 yıldır faaliyet bölgesinde insanların hayatını aydınlatmaya devam ediyor.

ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel yaptığı açıklamada; “ADM Elektrik Dağıtım olarak Aydın, Denizli ve Muğla’da yaklaşık 33.000 kilometrekare alanda 3 milyon kişinin hayatını aydınlatıyoruz. Genişleyen hizmet bölgemizde kesintisiz, kaliteli, güvenli ve sürekli elektrik sunmak için teknolojimizi her geçen gün yeniliyoruz. Dağıtım sisteminin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknolojik yatırımları gerçekleştiriyoruz. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren hızla artan tüketici memnuniyeti ile elektrik dağıtım sisteminin teknik ve ekonomik performansındaki gelişme şirketimizin başarısının en önemli göstergeleri oldu. Gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge faaliyetleri, teknoloji ve saha yatırımlarımız, tüketicilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler ile sektörümüzün lokomotifleri arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

ADM Elektrik Dağıtım Hakkında

ADM Elektrik Dağıtım, Aydın, Denizli ve Muğla İllerinde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesinde 1.8 milyon aboneye yıllık 9 Milyar kWh elektrik dağıtımı yaparken kesintisiz, kaliteli ve güvenli elektrik sunmak üzere dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknoloji yatırımlarını gerçekleştirmektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla tüketicilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan ADM Elektrik Dağıtım’ın Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 23 hizmet merkezi bulunmaktadır.

http://www.admelektrik.com.tr