Bereket Enerji Üretim, III. Türkiye Mühendislik ve Kariyer Fuarı’nda.

Bereket Enerji Üretim, III. Türkiye Mühendislik ve Kariyer Fuarı’nda.

Bereket Enerji Üretim A.Ş., İstanbul’daki üniversitelerin mühendislik bölümlerinde öğrenim gören ve mezun olan yeteneklerin katıldığı III. Türkiye Mühendislik ve Kariyer Fuarı’nda genç mühendislerin ilgi odağı oldu.

Fuara ‘’Enerjinizi bizimle keşfedin’’ sloganıyla katılan Bereket Enerji’nin standı mühendis ve mühendis adaylarının akınına uğradı. Bereket Enerji İnsan Kaynakları Yönetmeni Sultan Piltan, Özge Dinçer, Merve Yurtseven, Nazan Nur Tümay, Rüzgar Biriminden Volkan Sert, Çevre Biriminden Özgün Gül Koparan, Sena Turfanda, Elektrik Biriminden Cihat Akkoç, Enerji Satış Biriminden İsmail Mahmur ve Berkay Akpınar öğrencilere ‘’Enerji ticareti, yeşil iş ve rüzgar enerjisi, mezun olmak, mezunları mülakatta ne bekliyor ‘’ konularında sunumlar yaparak bilgilendirdiler.

Bereket Enerji Üretim A.Ş. İnsan Kaynakları Yönetmeni Sultan Piltan, fuarda mühendis ve mühendis adaylarının ‘’Gelecek enerjide’’ düşüncesini benimsediğini gözlemlediklerini dile getirdi. Bereket Enerji olarak önemli bir görev edindiklerini vurgulayan Piltan, ‘’Amacımız yenilenebilir enerjinin önemini anlatırken, öğrencilere staj ve iş konularında yardımcı olmak ve iş hayatına atılmaları için rehberlik etmektir’’ dedi.