ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Mobil Uygulaması beğeni topluyor.

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Mobil Uygulaması beğeni topluyor.

Bereket Enerji Grubu bünyesinde, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde 8,6 milyon kişiye hizmet veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri, teknolojik yatırımlarla hizmet kalitesini ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için çalışmalarını sürdüyor.

IOS ve Android işletim sistemli tüm cihazlarda ücretsiz olarak indirilen ADM GDZ Mobil Uygulaması ile tüketiciler yatırım ve bakım çalışmaları için yapılan planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi alabiliyor, anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını bildirebiliyorlar. Uygulamayı kullanan tüketiciler tesisat bilgilerini uygulamaya bir kez tanımladıklarında daha sonraki ihbarlarda adres bilgilerini girmelerine gerek kalmaksızın adresi otomatik oluşturuluyor.

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Başkan Vekili Metin Demirdağ uygulama hakkında şunları söyledi; “Sunduğu faydalar neticesinde mobil uygulamamız çok beğenildi, her geçen gün indirilme sayısı hızla artıyor. Kurumsal web sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız ile alternatif iletişim kanalları sunarak tüketicilerimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz."