ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı.

ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı.

Aydın, Denizli, Muğla ve İzmir, Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasında Ulusal Kalite Hareketi kapsamında “İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı

Denizli’de gerçekleştirilen imza törenine, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muhsin Çömden ve Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ile ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketi yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

İmza töreninde konuşan Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, “Bugün imzaladığımız İyi Niyet Bildirgesi ile ADM GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri olarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldığımızı açıklamaktan memnuniyet duyuyorum. Bu imza ile EFQM Mükemmellik Modelinde ilk adımımızı atmış bulunuyoruz. Mükemmellik yolculuğunda elektrik dağıtım şirketlerimizin, almış olduğu kalite belgelerin yanı sıra, yapılan yatırımlarla tüketicinin takdirini kazandığını ve müşteri memnuniyeti konusunda arzuladığımız hedeflere ulaştığını gururla ifade etmek isterim. Ancak kalitenin, ulaşılması gereken bir hedeften çok sürdürülebilir bir yönetim sistemi olduğuna inanıyoruz. EFQM Mükemmellik Modelinin, şirketimizin “mükemmellik” yaklaşımındaki mevcut olgunluk seviyesini zirveye taşımada bize kılavuzluk yapacağına inanıyoruz. dedi.

Bugüne kadar ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri olarak sektörde birçok ilke imza attıklarını ifade eden Ceyhan Saldanlı, “Mükemmellik yaklaşımının bir iş yapma biçimi olarak benimsenmesi ve hayata geçirilmesi konusunda da sektörde örnek teşkil edecek çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Bu süreçte çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere düşen sorumluluğun farkındayız” dedi.

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muhsin Çömden,“Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Türkiye’nin rekabet gücünü arttırmak ve kaliteyi yükseltmek misyonu ile kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Ben ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım, Türkiye’nin kalınmasına katkıda bulunmak isteyen deneyimlerimizde kalite derneğimiz üzerinden sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön veren ve değişime liderlik eden bir dernek olma peşindeyiz. Artık günümüzde dünya da değişim çok hızlı olarak devam ediyor. Biz KalDer olarak Türkiye’deki İzmir, Manisa, Denizli, Muğla, Aydın ve Uşak illerindeki şirketlerin gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Bereket Enerji Grubu, ADM veGDZ Elektrik Dağıtım’a çok teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.